29 Temmuz 2017

Amal ve George Clooney'nin İkiz Bebeklerinin İlk Fotoğrafları Sızdı

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Amal ve George Clooney'nin geçtiğimiz Haziran ayında dünyaya gelen ikiz bebekleri Alexander ve Ella, yoğun güvenlik önlemleriyle korunuyor. İkonik çift, ikizlerin fotoğraflarının basına sızmaması için özellikle gözlerden uzak durmayı tercih ediyor. Basın mensuplarının hızlı ve usta objektifine yakalanmamak, ne yazık ki her zaman mümkün olmuyor. Fransız dergisi Voici, ikiz bebekleri görüntülemeyi başardı. Voici, bu başarısıyla gazetecilik alanında tarihe geçerken, dergiye dava açacağını açıklayan George Clooney bu durumdan hiç memnun değil.

George Clooney Amal Clooney

İkiz bebekleriyle birlikte, Lake Como'daki yazlıklarında vakit geçiren George ve Amal Clooney, bu fotoğrafın kendi evlerinin bahçesinde çekilmiş olmasının şaşkınlığını yaşıyor. "Bu gazetecilik değil, düpedüz özel hayatın ihlali!" diyor George Clooney ve açıklamasına şöyle devam ediyor: "Bu kareyi yakalayabilmek için ağaçlara tırmanmış olmaları gerekir."

Çocuklarının güvenliği için yasal işlemleri başlatacağını söyleyen çiftin bundan sonra daha dikkatli olacağı kesin. Görmüş olduğunuz bu fotoğraf karesi, Alexander ve Ella'nın basında yer alan ilk ve son fotoğrafları olabilir!

ETİKETLER: AMAL CLOONEY , GEORGE CLOONEY , ALEXANDER , ELLA , İKİZ BEBEK