13 Mart 2019

Amal ve George Clooney, Prens Charles'ın Yemek Davetinde

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Amal Clooney, George Clooney

Fotoğraf: Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Dün akşam İngiliz Kraliyet Ailesi'nin etkinlik takvimi ziyadesiyle yoğundu. Kate Middleton, National Portrait Gallery'de düzenlenen bir galaya katılırken, Buckingham Sarayı'nda Prens Charles'ın Prince's Trust Vakfı için düzenlediği yemek daveti vardı. Chiwetel Ejiofor, Luke Evans, Tamsin Egerton, Josh Hartnett ve Benedict Cumberbatch gibi birçok ünlü isim oradaydı. Yemeğin sürpriz davetlileri kimdi diye sorarsanız, Amal Clooney ve George Clooney çiftiydi kesinlike. 

Prens Harry ve Meghan Markle ile dostluklarını düşündüğümüzde aslında sürpriz konuk olduklarını söyleyemeyiz. Zira çoğu ünlüden daha yakınlar kraliyet ailesine. Hatırlarsanız, Clooney çifti anne ve baba olmak için gün sayan prens ve düşesi Como Gölü'ndeki yazlıklarında ağırlamıştı. Amal Clooney de, Meghan Markle'ın baby shower'ına katıldı. Ayrıca Markle'ın Londra'daki yeni hayatına alışması için de çok emek sarf ediyor. Şimdi de Prens Charles'ın yemek davetinde boy gösterdiler. Böyle giderse, birkaç etkinlik sonra kraliyet çifti unvanını Clooney'ler için de kullanmak mümkün olur mu, dersiniz? 

Amal Clooney'nin elbise tercihine gelince, beyaz asimetrik bir tasarımla karşımıza çıktı bu kez. Her zamanki gibi özenli ve kraliyet normlarına uygun bir şekilde...

Amal Clooney Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

 

ETİKETLER: AMAL CLOONEY , GEORGE CLOONEY , PRENS CHARLES , BUCKİNGHAM SARAYI , LONDRA , MEGHAN MARKLE