04 Eylül 2015

Alexander Wang'den DoSomething

YAZI: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

Balenciaga'dan ayrılığının ardından 10 yılın en iyilerini bir araya getirdiği kapsül koleksiyonuyla adından söz ettiren Alexander Wang, 38 ünlü arkadaşıyla iyi bir neden için bir arada.

15-09/04/kim-kardashian-alexander-wang-do-something.jpgKim Kardashian, Kanye West ile birlikte yer aldığı DoSomething kampanyasında.

1993'te çocuklar ve gençlere destek olmak için kurulan vakıf DoSomething, Alexander Wang'in son suç ortağı. Aralarında Kim Kardashian, Cara Delevingne ve Kanye West'in de bulunduğu yıldızlar ordusunun Steven Klein tarafından Londra, Los Angeles ve New York'ta fotoğraflandığı kampanya, Wang'in imzasını taşıyan DoSomething tişört ve sweatshirt'lerini dünyaya tanıtıyor. Ürünlerin satışından elde edilen tüm gelir, DoSomething'e bağışlanacak.

15-09/04/cara-delevingne-alexander-wang-do-something-1441355354.jpgCara Delevingne'in Steven Klein tarafından fotoğraflanan kampanya karesi.

DoSomething için kamera karşısına geçen diğer isimler arasında Angel Haze, Anna Ewers, Behati Prinsloo, Beth Ditto, Fei Fei Sun, Gemma Ward, Georgia May Jagger, Joan Smalls, Kate Moss, Lara Stone, Lauren Hutton, Lykke Li, Natasha Poly, Pamela Anderson, Rod Stewart The Weeknd ve Tyga da var.

15-09/04/kate-moss-alexander-wang-do-something.jpgZamansız ikon Kate Moss, Alexander Wang'in DoSomething kampanyasında.

ETİKETLER: ALEXANDER WANG , KİM KARDASHİAN , KANYE WEST , STEVEN KLEİN