23 Mart 2016

Akıllı Kadınların Modada Tasarruf Yöntemi

Avrupa ve Amerika’da yeni alışveriş trendi olarak görülen ikinci el lüks moda alışverişinin Türkiye’deki öncüsü modacruz.com’da kadınlar gardırobundaki kıyafetleri hızlıca nakite çeviriyor. Akıllı kadınlar bu sayede, '2015 yılında 50 Milyon TL tasarruf etti.'

Tüm kadınların dolabında giyilmeyi bekleyen ya da sadece birkaç kez giydiği, marka kıyafet ve aksesuarları vardır. Modacruz sayesinde artık bu parçalar, Türkiye’nin tüm kadınları ile paylaşılabiliyor ve bu dolaplardaki kıyafetler kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

modacruz

Her kadının ücretsiz bir şekilde üye olarak kendi gardırobundan parçaları satışa sunduğu ve diğer dolap sahibelerinden alışveriş yapmasına imkan sağlayan Modacruz, yüzlerce marka seçeneğinin bulunduğu zengin içerikli bir moda platformu. Lüks marka ürünleri, bilinçli moda tüketimi yapan kadınlara %90’a varan indirimlerle ulaştırıp, çevre bilincini ve paylaşım ekonomisini de destekliyor. Modacruz’a üye olan akıllı kadınlar, 2015 yılında 50 milyon TL tasarruf sağlarken; en çok satılan ürün kategorileri ise ayakkabı ve çanta oldu.

Ünlü İsimler ve Moda Blogger’ları da Modacruz’da
modacruz

Moda dünyasına seçimleriyle yön veren ünlü isimler ve moda blogger’ları da Modacruz.com’u çok sevdi! Ayşe Kucuroğlu, Ece Erken, Deniz Akkaya ve Gamze Biran gibi zevkli seçimleriyle moda dünyasına yön veren birçok ünlü ismin stil sahibi dolapları da yer alıyor ve giymedikleri kıyafetlerini satışa sunuyor.

Siz de hemen giymediklerinizi nakite çevirmek ve moda alanındaki harcamalarınızda tasarruf sağlamak için Modacruz.com’a üye olun ve giymediklerinizi nakite çevirmeye başlayın.

Detaylı bilgi için www.modacruz.com adresini ziyaret edin.

Bu bir tanıtımdır.

ETİKETLER: MODACRUZ , 2. EL ALIŞVERİŞ