28 Eylül 2012

AdR at H&M koleksiyonu Paris'te tanıtıldı

AdR at H&M koleksiyonu dün gece Paris’te Anna Dello Russo’nun stiline yakışacak bir partiyle tanıtıldı. Paris’in ünlü gece kulübü Paradis Latin’de gerçekleştirilen gösterişli parti, modayı, performansı ve müzik sanatçısı Azealia Banks’in canlı performansını birleştirdi. Ünlü moda ikonu da etkinlik hakkında “Konuklara unutulmaz bir deneyim yaşatmak istedik: kırmızı halıda başlayan ve dans pistinde sona eren gittikçe değişen bir gece. Bir yandan saf Paris eğlencesi diğer yandan 'moda atlıkarıncası' metaforu olarak görülebilecek eğlenceli bir kabare gösterisi oluşturduk. Vogue izleri taşıyan bir performans da gerçekleşti. Etrafımda koleksiyonu taşıyan beklenmeyen bir mini AdR ordusu vardı. Benim için aşırılık başarıdır” diyor.


Dünya çapında 140 mağazada satışa sunulacak olan koleksiyon, Türkiye’de ise H&M İstinyePark mağazasında 4 Ekim’den itibaren satışa sunulacak.

 

Editörün notu:

ADR at H&M koleksiyonundan öncelikli alışveriş hakkı kazanmak için bugün ve Pazartesi günü düzenleyeceğimiz Twitter yarışmasını takip edebilirsiniz.

ETİKETLER: H&M , ANNA DELLO RUSSO