08 Ocak 2019

Adler'ın Doğaya Çağrısı: Alizé

alize adler

Mücevher devi Adler'in yeni koleksiyonu Alizé, sofistike, modern ve zarif tasarımlarıyla ışık saçarak parlayan kadınlara yöneliyor. Tropikal esintili, yüzünü doğaya dönen ve baş döndürücü bir koleksiyon Alizé... Seyrek ya da pave taşlarla bezeli altın damlalardan oluşan koleksiyonda pastoral toprakların sıcaklığı hakimiyet sürüyor. 

alize adler

Pembe, mavi ya da degrade safirden oluşan karşı konulamaz bir renk skalasıyla karşınızda Alizé serisi. Misal, pırlantalı pembe altın versiyonunda parlak ve göz kamaştırıcı renkler ahenk içinde asimetrinin kusursuz doğasından enstantaneler sunuyor. 'Emmaillment' adı verilen çok özel bir teknikle ortaya çıkan naif tasarımlar, bütünsel bir esneklik algısının en somut örneği niteliğinde. Işık oyunlarının gizemli cazibesinden oluşan Alizé serisi, doğadaki saklı notalara ve keşfedilmemiş diyarlara açık bir davet. 

Marka 133 yıllık ustalık ve mükemmelliyetçilik duygusuyla yaratıcılığın sınırlarını zorluyor ve eski geleneklerin yeni yaklaşımlarla harmanlanmasıyla zenginleşerek benzersiz mücevherler tasarlamaya devam ediyor.

ETİKETLER: ALİZE ADLER , MÜCEVHER