15 Mart 2017

adL’den Doğa Dostu Koleksiyon: Nature Love

adl

adL 2017 İlkbahar/Yaz çekimi, moda fotoğrafçısı Lara Sayılgan’ın objektifinden Miami’de gerçekleşti. 

Mutlu ve stil sahibi kadının markası adL, Casual Line ve doğa dostu Nature Love koleksiyonlarıyla bu bahar hislerinize tercüman oluyor. Miami’nin güneşli ve yaşayan sokaklarının izleri, tropik ve çiçek desenler, pozitif renkler bu sezon  adL 2017 İlkbahar/Yaz kadınına enerjisini yansıtıyor.

adl

adL 2017 İlkbahar-Yaz, mint yeşili, powder blue, pink tonlarını yazın ruhunu ve enerjisini yansıtan tropikal desenlerle, elbise, pantolon ve bluz tasarımlar da kombinleyerek yazın dinamizmini arttırıyor. Volan modası özellikle bluz ve elbiselerde olmak üzere, kol ve omuz detaylarıyla bu sezonda da ön taraflardaki yerini alıyor.

adl

Gençliğin freshliğini yansıtan Casual Line koleksiyonu, enerjisiyle çok popüler. Modern 2017 çizgileri ve renkleri, evden çok dışarıda zaman geçiren kadının kimliğiyle sokakların dili oluyor...
adl

Bu sezon adL koleksiyonlarında ilk kez yer alacak olan Nature Love %100 doğal pamuk ve keten kumaşlardan oluşuyor. Kahve, haki, bej, lacivert renkte ki doğal kumaş tasarımlar, olgun ve tavır sahibi, farkındalığı yüksek, doğal seven adL kadınının sadeliğine bürünüyor.

 

ETİKETLER: ADİL IŞIK , ADL