16 Ağustos 2018

adidas Originals Kadıköy Sokaklarında

18-08/16/adidas-originals-ilayda-akdogan.jpg

Fotoğraf: Ali Kalyoncu

adidas Originals, kolektif hafızadan ilham alan ve birden fazla teknolojinin bir araya gelmesiyle mükemmeli yakalayan P.O.D. System ile yenilikçi tarzını pekiştiriyor. adidas’ın geçmişten bugüne performans modellerinde yer alan teknolojilerinin birleşmesiyle oluşan P.O.D. System ile sokak modasını yaratmak için Kadıköy’de özel bir çekim gerçekleştirdi.

18-08/16/adidas-originals-aga-b.jpg

Fotoğraf: Ali Kalyoncu

Oyuncu ve müzisyenlerden yer alan yaratıcı isimler; Alina Boz, Aga B, İlayda Akdoğan, Efecan Şenolsun, Songül Haydarpaşa, Şamil Oymak ve Fırat Can Pırlant P.O.D. dijital kampanyası için fotoğraf sanatçısı Ali Kalyoncu’nun objektifi karşısına geçti.

18-08/16/adidas-originals-firatcan-pirlant.jpg

Fotoğraf: Ali Kalyoncu

 P.O.D. System birden fazla kaynaktan ilham alıp, onları tek bir tasarımda buluşturuyor: Ayakkabı tabanında 3 boyutlu yastıklama teknolojisi, topuk desteği ve Eva burun tek bir tasarımda buluşuyor. P.O.D. System sneaker severlere tasarım aşamasından ürünün oluşumuna kadar farklı kaynakların nasıl bir araya geldiğini ve mükemmel bir birliktelik oluşturduğunu anlatmayı hedefliyor. Sokak modasının yeni oyuncusu P.O.D. eşsiz uyumu yakalıyor ve parçalarının toplamından daha değerli bir bütünü oluşturuyor.

18-08/16/adidas-originals-efecan-senolsun_songul-haydarpasa.jpg

Fotoğraf: Ali Kalyoncu

ETİKETLER: ADİDAS , KAMPANYA