26 Temmuz 2018

2019 Pirelli Takviminde Başrol Başarılı Kadınların

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

2019 pirelli takvimi

Her sene heyecanla beklenen Pirelli Takvimi’nin 2019 edisyonundan ilk görüntüler paylaşıldı. Haziran ayının başında fotoğraf dehası Albert Watson’ın kamera arkasında olacağını duyuran Pirelli, bu hafta takvimin yıldızlarını ve hikayesini açıkladı. 

Gigi Hadid, Misty Copeland, Laetitia Casta ve Julia Garner, 2019 Pirelli Takvimi’nin başrolünde. Tim Walker'ın Alice Harikalar Diyarı'ndan esinlenerek çektiği 2018 edisyonundan sonra, Pirelli 2019 Takvimi Albert Watson'ın ikonik kadrajıyla 4 kadınının başarıya giden hikayesini anlatıyor.

2019 pirelli takvimi

Bale sanatçısı Misty Copeland, model/aktris Laetitia Casta, aktris Julia Garner ve popüler süpermodel Gigi Hadid erkek rol arkadaşlarıyla birlikte hayattaki hedeflerine ulaşmış ya da ulaşma yolunda olan film karakterlerini canlandırıyorlar. Takvim sayfalarında bu kadınların hayalleri peşinden koşarken sergiledikleri duygusal güç, tecrübe ettikleri zafer ve yenilgiler ve her değişimle nasıl yüzleştikleri anlatılıyor.

2019 pirelli takvimi

2019 Pirelli Takvimi’nin ilk gününde yer alan Misty Copeland, kendi gibi dansçı olan Calvin Royal III ile beraber küçük evlerinde büyük bir yıldız olmayı hayal ederken yer alıyor. Takvimin ikinci gününde bir ressamı canlandıran Laetitia Casta, dansçı erkek arkadaşı rolündeki Sergei Polunin ile beraber geleceğini hayal ederken resmediliyor.

2019 pirelli takvimi

Takvimin üçüncü günündeki karede botanik fotoğrafçı rolündeki Julia Garner’a bir modeli canlandıran Astrid Eika eşlik ediyor. Julia nadir bitkileri çekse de hayali tanınmış bir porte fotoğrafçısı olmak. Dördüncü ve son günde ise ünlü süper model Gigi Hadid’i zengin ve başarılı olmasına rağmen kişisel hayatında mutsuz bir kadın olarak görüyoruz. Ona bu karede eşlik eden Alexander Wang ise yanında huzur bulduğu, en iyi arkadaşı rolünde görülüyor.

Bu yıl 46’ıncısı hazırlanan Pirelli Takvimi'nin kamera arkasına göz atın. 

ETİKETLER: PİRELLİ 2019 , PİRELLİ TAKVİMİ , GİGİ HADİD , ALBERT WATSON