15 Kasım 2019

#CoupleAlert: Kaia Gerber ve Pete Davidson

YAZI: ZEYNEP GÜR

kaia gerber

Fotoğraf: SplashNews.com

Kaia Gerber ve Ariana Grande'nin ex'i Pete Davidson arasında çıkan aşk dedikoduları sonunda çift tike dönüştü! Peki yeni nesil çift arasındaki ilk flört sinyalleri nerede, ne zaman, nasıl başladı dersin? İnan, biz de en az senin kadar merak ediyoruz!

Gözlerimizi 31 Mayıs tarihinde gerçekleşen Alexander Wang 2020 İlkbahar/Yaz defilesine çeviriyoruz; cool çiftin yolları ilk moda sahnesinde kesişiyor. Tarih ayarlarımızı 17 Ekim tarihine alıyoruz; Pete Davidson eski kız arkadaşı Margaret Qualley ile ilişkisine son veriyor. Ve Pete Davidson arayı çok da açmadan, 23 Ekim tarihinde Cindy Crawford'ın kızı Kaia ile New York'ta vakit geçirirken görüntüleniyor. Fakat elimizde hala Kaia ve Pete'in resmi bir ilişkide olduklarına dair somut bir kanıt yok çünkü onlar "sadece arkadaş"! En azından yakın bir zamana kadar öyle olduklarına inanıyorduk. Pete, Kaia'nın evinden çıkarken flört radarımıza yakalansa da bile, bu official olduklarını kanıtlamıyordu maalesef!

kaia gerber

Fotoğraf: Instagram/@themorningtoast

Günlerden 4 Kasım. Kaia ve Pete, Nobu Malibu'dan bildiriyorlar. Kaia, "yakın arkadaşı" Pete Davidson ile baş başa bir akşam yemeği yedikten sonra mekandan ayrılıyorlar. Fakat bu aralarındaki ilişkinin resmi kanıtı sayılır mı? Hayır, henüz değil! Geçtiğimiz günlerde, Women's Guild Cedars-Sinai Annual Luncheon davetine katılan ünlü süpermodelin boynundaki o mikro 'P' harfi detayını hatırlıyorsun değil mi? Senin de aklına ilk Kaia'nın erkek kardeşi 'Presley' gelmiştir kesin. Ama yanılıyorsun; Jr. Crawford bize yeni flörtünü anlatmaya çalışıyordu! Cool flörtler, geçtiğimiz gün, New York'taki bir süpermarketten el ele tutuşurken yakalandı. Yani bu demek oluyor ki havada aşk kokusu var!

ETİKETLER: KAİA GERBER , PETE DAVİDSON , MİSSVOGUE