18 Haziran 2022

Özgür Ruhlu Modern Gelinler

KBride

Gelinler için düğünde her detayın çok önemi var. Fakat tabii ki kuşkusuz en önemli detay gelinlik. Sadece düğün için değil aynı zamanda; söz, nişan, nikah, after party, evden çıkış ve dış çekim elbiselerine de yer veren  Knight&Bride Wedding Concept tam anlamıyla evlilik konseptine ait gelinin ihtiyacı olabileceği tüm parçaları sizlerin beğenisine sunuyor. Takım elbiseler, kısa ve uzun elbiseler, bohem parçalar, 2 parçalı (mix & match) kombinler, tamamlayıcı ceketler, bolerolar koleksiyonun ayrılmaz parçaları. Bu parçalarla kalıplara sığmayan gelinler için de alternatiflerle karşınıza çıkıyor.

KBride

Kültürel dinamiklerin başrolde yer aldığı evlilik seremonilerinin yerini modernize, özgür ve tematik kutlamalara bıraktığı post pandemi döneminde artık düğünü aileler değil, çiftler organize ediyor ve bunun sonucunda da özellikle gelin adayının daha özgürce hareket edebileceği bir alan açılıyor. Buna bağlı olarak kendi kararlarını kendi verebilen özgün kadının gücü ortaya çıkıyor. Kendinizi içinde daha rahat hissedebileceğiniz ve daha sonra da değerlendirebileceğiniz gelinlikleri Knight & Bride Wedding Concept’te bulabilirsiniz. Ekonomik özgürlüğe sahip kadınların, kararlarını daha özgürce alabildiği düşünülürse Knight & Bride bu konuda gelin adaylarına son koleksiyonuyla yaratıcı seçenekler sunuyor.

KBride

2015 yılından bu yana sektörde farklı tarz ve konsept gelinlik anlayışıyla var olan Knight&Bride Wedding Concept son koleksiyonunda yer verdiği takım elbiseler ve maskülen çizgideki tasarımlarıyla geleneksel gelinlik algısını cinsiyetsiz gelinlikleriyle tamamen yıkıyor. Markanın kurucusu İpek Emre evlilik kültürünün yeniden yapılandırılmasına Türk gelinlik markası olarak katkıda bulunmaktan gurur duyduğunu ifade ediyor.

İlgili Başlıklar