13 Nisan 2022

Moda ve Sanatın Eşsiz Manzarası

22-04/13/1649706842_beymen_galataport_58936.jpg

Galataport, alışverişten yemek ve etkinliğe, pek çok alternatifi çatısı altında toplayarak İstanbul’un en popüler lokasyonlarından biri haline geldi kısa zamanda. Pek çok marka bu dünyanın içine yavaş yavaş dahil olurken, Beymen ise en yeni mağazasını burada konumlandırıyor.

İngiliz mimari ofisi Universal Design Studio tarafından projelendirilen mağaza, en başta tasarımıyla dikkat çekiyor. Doğu ve Batı sentezi niteliğindeki Beymen Galataport, yerli ve yabancı global sanatçıların eserleriyle de sanatsal yönünü ortaya çıkarıyor. Ayrıca çağdaş bakış açısıyla geleneksel Ebru sanatını uluslararası platforma taşıyan ünlü sanatçı Garip Ay ile yapılan özel işbirliğiyle açılışı yapılan mağazada, sanatçının açılışa özel tasarladığı interaktif deneyim odası da bulunuyor.

22-04/13/1649706846_beymen_galataport_58947.jpg

Mağazanın giriş katında kadın çanta, ayakkabı, mücevher, parfüm, erkek çanta, sneaker ve teknoloji kategorileri bulunuyor. Birinci katta ise kadın hazır giyim ve aksesuar kategorileri, ikinci katta erkek hazır giyim, aksesuar ve ayakkabı kategorileri ve B1 katında Beymen Privé Kişisel Stil Danışmanlığı servisine ayrılan VIP oda yer alıyor.

ETİKETLER: BEYMEN , BEYMEN GALATAPORT , MODA