30 Haziran 2022

Kevser Sarıoğlu x LCW Modest İşbirliğinden Minimalist Bir Gardırop için 5 Zamansız Parça

EDİTÖR: BAHAR ERGEL

Üzerimizdeki tüm giysilerin hafiflediği, yumuşak tonlara geçiş yaptığımız yaz döneminde, günlük stilde sadelik ve sakinlikten yana bir tavır belirlemek sezonun da trendleri arasında olan yalın parçalarla bir hayli kolay. Sadece işe nereden başlayacağınızı bilmek gerekiyor.

Minimalist bir stil belirlerken öncelikle tüm gardırobunuzu buna göre yeniden dizayn etmeniz gerekmediğini hatırlatalım. Yalın görünüme sahip olmak istediğiniz günlerde kullanabileceğiniz zamansız parçalarla kapsül bir seri hazırlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman da sahip olduğunuz renkli ya da maksimalist parçalarla bir araya getirebilirsiniz. 
 
Zarif ve şık parçaların yer aldığı Kevser Sarıoglu x LCW Modest koleksiyondan minimal bir stil için her kadının dolabında bulunması gereken 5 parça seçiyoruz.

 lcw modest

Sade ve güçlü duran bir gömlek

Ofiste net kesimli bir pantolon ve aksesuarlar ile, uçuşan bir elbisenin üzerinde sandaletlerle ya da çarpıcı aksesuarlar ve topuklularla özel bir günde, gömlekler her zaman en sevdiğimiz kurtarıcılarımızdan. Yazın yumuşak iklimine uyum sağlayan ekru tonlarda bir gömlek her zaman dolabınızda olması gereken parçalardan biri.

 lcw modest

Gündüzden geceye sizinle olabilecek bir elbise

Ege’nin huzurundan ilham alan Kevser Sarıoğlu X LCW Modest koleksiyonunda nefes alan kumaşlarla hazırlanan elbiseler, şehrin ritmine ayak uyduracağınız hareketli bir günde, keyifli bir kahve toplantısında ya da aile yemeklerinde sizinle birlikte olabilir. Koleksiyonda yer alan düz kesimli minimal elbiseleri, kendi ruhunuzu yansıtacağınız aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. 

 lcw modest

Ahenginize uyum sağlayan bir pantolon

Havuç pantolonlar, bol kesimli cool tavırlarıyla birkaç sezondur hepimizin gözdesi haline geldi. Toprak tonlarında seçeceğiniz geniş paçalı, rahat görünümlü, dökümlü pantolonları minimalist seçkinizin yıldızlarından biri yapabilirsiniz. Beyaz basic crop ve gömlekle tamamlayarak it girl’lerin sevilen görünümünü kendi stilinizle uyumlu hale getirebilirsiniz. 

 lcw modest

Zamansız renklere sahip tamamlayıcılar

Jean şorttan dökümlü elbiseye kadar her stili tamamlama özelliğine sahip kimonolara gardıroplarımızda her zaman yer var. İnce kumaşlı ve enerjinizi yansıtacak tonlardaki seçeneklerse uzun yıllar demirbaş olarak şehirden tatil stilinize; her yerde size eşlik etmeye hazır.

lcw modest

Modası asla geçmeyen bir etek 

Belinizden aşağıya dümdüz ve kıvrımsız etekler, yalın ve çabasız gardıropların en sevilen parçalarından biri. Basic beyaz bir t-shirt ve sneakerlarla tüm günü şık ve konforlu geçirebilirsiniz. Önerimiz minimal formlu fakat heykelsi takılarla birlikte kullanarak özgün görünüşünüzü tamamlamanız.


Kevser Sarıoğlu X LCW Modest koleksiyonunu www.lcwaikiki.com adresinden inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER: KEVSER SARIOĞLU , LCW MODEST , MİNİMALİST STİL