06 Temmuz 2022

İkonik Tasarımların Modern Hali

Ray-Ban New Caravan

Güneş gözlüğü, her mevsim ve güneşi hissettiğiniz her an en önemli aksesuarınız olarak yanınızda. Bütün kombinlerinizin tamamlayıcısı olan güneş gözlüğü, Ray-Ban’in dikkat çekici modelleriyle daha da anlam kazanıyor. Farklı stillerle karşınıza çıkan Ray-Ban, 2020’den beri devam ettirdiği You’re On kampanyasıyla kendiniz olduğunuz anları korkusuzca yaşamanızı ve kişinin otantik ruhunu yansıtmasını motive ediyor. You’re On kampanyasına göre herkes benzersizdir. Ray-Ban bu benzersizliği ikonik tasarıma sahip geçmişten gelen modelleri modern detaylarla günümüze taşıyan New Icons koleksiyonuyla yeniden hayata döndürüyor.
 
1957 yılında tasarlanan ve yeni sezonda modern bir stille yeni bir yolculuğa çıkan New Caravan ve hem şıklığı hem de her stile kolaylıkla uyum sağlamayan Rob modelleri koleksiyonda dikkat çekiyor. Ayrıca orijinal Ray-Ban kahramanını günümüze taşıyan pilot modeli New Aviator ve yenilikçi ruhuyla ikonlarda izini bırakan New Round yeni sezon Ray-Ban koleksiyonuna yeniden iz bırakıyor.

Cesur ve dikkat çekici: New Caravan

1957 yılından beri dikkat çekici hatlara sahip orijinal Caravan, yeni koleksiyonda modern stiliyle bambaşka bir yolculuğa çıkıyor. İkonik kare metal çerçevesi ve özel işlemeleriyle retro stili yeniden yorumluyor. Model aynı zamanda chromance lens seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

Ray-Ban New Caravan

Minimal şıklık: Rob

Her ortama ve kombinasyona uyum sağlayan Rob, yeni nesil bir Ray-Ban ikonu oluyor. Şık olduğu kadar kullanımı da kolay olan bu minimal model, Ray-Ban'in yeni arşiv kahramanı olmaya aday. Yumuşak açılara sahip metal model, kendine özgün işlemeleri ve farklı lens renkleriyle yaza sıcak bir giriş yapıyor. 

 Ray-Ban Rob

Başlı başına bir ikon: New Aviator

Ray-Ban'in en ikonik modellerinden olan Aviator, bu sezon karşınıza modern dokunuşlarla çıkıyor.  Kendine özgü detayları koruyarak, çerçeve üzeri özel işlemeleri, farklı metal renk seçenekleri ve chromance lens seçenekleriyle bu yaz da etkileyici bir görünüm sağlıyor. 

Ray-Ban Rob

Zamansız ve etkileyici: New Round

Çabasız şıklığı benimseyen New Round modeli retro havasını korurken işleme detayları ve chromance lens seçenekleriyle zamansız tavrı en cool şekilde koruyor. 

rayban

ETİKETLER: RAY-BAN