EN VOGUE
EN VOGUE

20 Mayıs 2022

Rihanna ve A$AP Rocky'nin İlk Çocukları Dünyaya Geldi

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Rihanna

Rihanna ve hamilelik stilini özleyeceğiz ancak hepimizin merakla beklediği bebek, nihayet gözlerini dünyaya açtı! Ve elbette tebrikler, Rihanna ve A$AP Rocky'e!

Birçok kaynağa göre, Rihanna 13 Mayıs tarihinde Los Angeles'ta bir erkek bebek dünyaya getirdi. Rihanna geçtiğimiz haftalarda annelik konusundaki heyecanını ve derin düşünceleri Vogue'a "Bana, benim onlara öğretebileceğimden daha fazlasını öğretecekler," diyerek anlatmıştı.

Rihanna neredeyse kameralar karşısında geçirdiği hamileliği boyunca tarzıyla da spot ışıklarını üzerine çekmeyi başardı- her zamanki gibi! Yine Vogue'a yaptığı açıklamalarda hamileliği boyunca epey konuşulan stilini şöyle anlatıyordu:

"Hamile olduğumu öğrendiğimde düşündüm ve hamile koleksiyonlarından giyinmem mümkün olmadığını anladım. Üzgünüm, giyinmek çok eğlenceli. Bedenim değiştiği için o eğlencenin kaybolmasına izin vermeyeceğim. Stilistimin uykusunun kaçtığını biliyorum çünkü beden ölçülerim kelimenin tam anlamıyla saatten saate değişebiliyor..."

Elbette toplumun kadınlara ve hamilelik serüveninden başlayarak annelere dayatmalarına da söyleyecek lafı vardı Rihanna'nın: “Vücudum şu anda inanılmaz şeyler yapıyor ve bundan utanmayacağım. Bu sefer kutlama hissi vermeli. Neden hamileliğimi saklayayım ki?"

Çift, henüz resmi bir açıklama yapmadı. Henüz bebeğin isimini de bilmiyoruz. Riri'yi en son 9 Mayıs'ta Anneler Günü hafta sonu için Los Angeles'ta Rocky ile Giorgio Baldi'de akşam yemeği yerken görmüştük. Kim bilir belki bundan sonra verdiği ilk kare minik bebeğiyle olur?

 

 

 

 

ETİKETLER: RİHANNA