03 Eylül 2016

Mükemmel Bir Cilde Sahip Olmak için 30 Gün Yeter

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Jessica Alba

Braun yeni ürünü Silk-épil 9 Skin Spa ile güzellik kurallarını yeniden yazıyor. Braun Silk-épil 9 Skin Spa yeni özelliğiyle epilasyon sırasında uzayan kısa tüylere savaş açıyor ve daimi ipeksi, pürüzsüz bir cildin izini sürüyor. Peeling fırçası ile ipeksi bir cilt sunmakla kalmıyor bir yandan istenmeyen kıl dönmeleriyle de başa çıkıyor. Ağdanın alabildiğinden 4 kat daha kısa tüyleri alabilen Braun Silk-épil 9 SkinSpa, 4 haftaya kadar pürüzsüz bir cilt vaad ediyor. Braun Güzellik Elçisi Jessica Alba; "Kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladığı için her gün pürüzsüz, ipeksi bir cilde sahip olmayı seviyorum. Braun Silk-épil 9 SkinSpa sayesinde, cildimin her zaman en iyi halinde görüneceğini ve bu sayede günümün iyi geçeceğini biliyorum” diyor. Braun Silk-épil 9 Skin Spa ile günlük hayatta her daim bakımlı kalabilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Jessica Alba

Yeni derin eksfoliasyon fırçası, dakikada 3 binden fazla mikro titreşim yayan Sonik Eksfoliasyon Teknolojisi’nin yardımıyla evdeki bildik manuel kıl alma yöntemine göre 6 kat daha fazla kıl topluyor. Fırçanın üzerindeki 10 bin kıl temas anında yüzeyi artırırken üçgen şeklindeki tasarımı, kıl dönmesinin önemli ölçüde azaltılmasına yardımcı oluyor. Yeni derin eksfoliasyon fırçası Hassas Eksfoliasyon Fırçası’na eşlik ederek dekolte gibi narin ve hassas bölgelerdeki ölü dokuların temizlenmesini sağlıyor.

Ağdaya göre 4 kat daha kısa kılları temizleyebilen Braun Silk-épil ana ünitesi ise benzersiz ipeksi ve yumuşacık cildin 4 haftaya kadar sürmesini sağlıyor.

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: BRAUN , EPİLASYON , BAKIM , GÜZELLİK