09 Şubat 2020

Clinique'in Yeni Yüzü Emilia Clarke

YAZI: EKİN KURBETÇİ

emilia-clarke-clinique-beauty

Mutlu bir cilt mottosu ile dermatologlar tarafından yaratılan ilk marka olan Clinique'in yeni yüzüyle tanışın: Emilia Clarke. CliniqueID'nin çok yönlü, güçlü ve etkileyici formülü Emila Clarke'ın paralel karakteri ve optimist havasıyla bütünleşiyor.

Clinique markasının Global Marka Başkanı Jane Lauder “Clinique, her zaman harika bir cildin yaratılabileceği bilgisiyle kadınları destekleyen ve bu fikri sonuna kadar savunan bir marka oldu. Emilia ise cildinin ihtiyaçlarını bilen, cildiyle barışık, aynı zamanda da sürekli kendini geliştiren, modern ve çok yönlü bir kadın olduğu için Clinique’in DNA’sı ile mükemmel bir uyum yakaladık. Bunların yanı sıra bizim için en önemlisi gerçek bir Clinique kullanıcısı olmasıydı. Emilia, Clinique kullanıcılarına cilt bakımı rutinlerini benimsemeleri için ilham veren güçlü bir ses olacak.” sözleriyle bu iş birliğinin ilhamını anlatıyor.

emilia-clarke-clinique-beauty

Düzenli olarak kullandığı Clinique markasının bir parçası olduğu için onur duyduğunu söyleyen ünlü oyuncu, 'Clinique sadece zamansız değil, aynı zamanda insanları oldukları gibi hissettiren, cilt sorunları ne olursa olsun pişmanlık duymadan kusursuz bir cilt elde etmelerine yardım eden bir marka.' sözleriyle bu yeni birliktelikten ne kadar mutlu olduğunu anlatıyor. Clinique yolculuğuna Dramatically Different Nemlendirme Etkili BB-Gel ile başlayan Emilia'nın cilt bakım rutinini ve güzellik ipuçlarını öğrenmeyi merakla bekliyoruz.

ETİKETLER: CLİNİQUE , EMİLİA CLARKE , MARKA YÜZÜ , CİLT BAKIMI