18 Temmuz 2019

XOXO! Gossip Girl HBO Max Ekranlarına Geri Dönüyor

YAZI: ZEYNEP GÜR

gossip-girl

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Selam Doğu Yakası sakini! Şimdi yavaşça arkana yaslan çünkü birazdan uzun zamandır beklediğin bir haberi almak üzeresin! Eğer hazırsan başlıyoruz... Televizyon yapımcısı Joshua Safran, Gossip Girl'ün ekranlara geri döndüğünü The Hollywood Reporter dergisine doğruladı. Gossip Girl'ün yaratıcısı Josh Schwartz ise yine konfor alanından çok uzaklaşmadan baş yapımcı rolünü üstlenecek. 

gossip,girl

Fotoğraf: Getty Images Turkey

2020 yılında HBO Max ekranlarına dönmeye hazırlanan Gossip Girl, kalp atışlarımızı hızlandırmayı şimdiden başardı bile. Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Ed Westwick ve Chace Crawford'dan oluşan orijinal oyuncu kadrosunun yeni sezonda rol alıp almayacağı ise biraz muallak. Dedikoducu Kız'ın bu konuyla ilgili kulağımıza fısıldadakları ise şunlar: "Gossip Girl'ün sitesi karanlığa tamamen gömüldükten 8 yıl sonra, yeni nesil New York'lu gençler Gossip Girl gerçeğiyle tanışır. Tabii hiçbir şey eskisi gibi değildir; sosyal medya artık daha geniş kitlelere hitap ediyor, ve bu Gossip Girl'ün elini daha da güçlendirecek." 

2020 yılında meraklı Doğu Yakası sakinleriyle buluşmaya hazırlanan Gossip Girl'ün son sürümünde Serena ve Blake ikilisini de görsek hiç fena olmazdı hani. Aradan 8 yıl geçtikten sonra kim bilir nerede, ne yapıyorlardır? 

ETİKETLER: GOSSİP GİRL , BLAKE LİVELY , LEİGHTON MEESTER , DİZİ ÖNERİLERİ