15 Ocak 2019

Miley Cyrus'tan Liam Hemsworth'e Doğum Günü Serenadı

YAZI: ZEYNEP GÜR

miley cyrus

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Miley Cyrus, 10 yıllık erkek arkadaşı ve yeni eşi Liam Hemsworth'ün 29. yaş gününü yüksek doz duygusallık içeren bir sosyal medya paylaşımıyla kutladı. Geçtiğimiz günlerde sade bir törenle dünya evine giren Miley Cyrus & Liam Hemsworth çiftinin aşk serüvenini bir de Miley Cyrus'ın gözünden dinlemek isteyenler buraya. İşte yeni nesil Juliet'ten Romeo'ya aşk serenadı. 

 
 
 
View this post on Instagram

HBD 2 Da Hubz

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

İlk tanıştığımızda 19 yaşındaydın, şimdiyse 29... Bu özel günde yeryüzündeki favori insanım hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. Bana bakış şeklin, köpeklerine... Domuzlarımıza, atlarımıza, kedilerimize ve balıklarımıza karşı duyarlılığın. Ailene karşı hassasiyetin... Arkadaşlarına... Hiç tanımadığın insanlara... Hayata... Okyanusa... Ve her zaman hayatı ağırdan alışın. Sana "Hava nasıl?" diye sorduğumda telefonundan hava durumuna bakmak yerine dışarı çıkıp havanın nasıl olduğunu kontrol etmen... İyi bir haber aldığında suratında beliren o ifade, kötü haber aldığında da. Olayları kendi yolunla yapmanı seviyorum ama hiçbir zaman da yardım istemeyecek kadar gururlu olmamanı. Resim yapma şeklin, seçtiğin renkler... Yere atılmış çoraplarını bile seviyorum çünkü "Evindesin". Yeni bir müzik grubu keşfettiğinde benimle paylaşmanı seviyorum, çünkü evden uzaklaştığın zamanlarda onları dinledikçe seni yanımda hissediyorum. Seninle "The Sandlot" izlemeyi seviyorum. Yatakta yeni bir yemek tarifi aramakla geçirdiğimiz geceleri seviyorum, bunun düşüncesiyle uyuyakalıp sabahları kahvaltıda o tarifi uygularken sıcak kahvemizi yudumladığımız zamanları... (Neredeyse senin kadar sıcak!) Bana güldüğünde ya da güneşe gözlerin kısık bakarken gözünün etrafında oluşan çizgileri seviyorum... Kimsenin anlamayacağı bir dilde konuşuyor olmamızı da, bazen sadece tek bir bakışla. Geceden kalma olduğumuz günlerde seninle kanepeye uzanıp Çin yemeği yediğimiz zamanları da seviyorum. Herhangi bir partiye gittiğimizde etrafımızdaki herkesin ne kadar sahte olduğunu fark ettikten sonra sana dönüp bu kadar gerçek birisiyle hayatımı paylaştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her zaman iyi bir dinleyici olmanı ve önemsemeni... (Televizyonda RuPaul's Drag Race oynarken bile) Diş fırçalama partnerimin olmasını seviyorum ve saçımı taramaya bile üşendiğim zamanlarda yardıma koşmanı. Favori tişörtlerimden birinin çekmesine neden olmanı seviyorum, çünkü çamaşırlarını yıkayan bir erkek arkadaşa sahip olmak (Aman tanrım, şimdi de kocam oldun!) muhtemelen şu hayattaki en güzel şeylerden biri olmalı. Her önemli kararımı seninle paylaşmayı seviyorum. Seninle varış noktası olmayan uzun araba yolculuklarımızı da. Gitarımı alıp yeni bir beste üzerinde yoğunlaşırken oturup saatlerce beni dinlemeni seviyorum. Seni çok heyecanlandıran bir senaryo ya da kitap okuduğunda gelip bana mırıldanmalarını da. Olgunlaşmanı seviyorum. Piyanoda seninle ilgili besteler yapmayı da. Ne olursa olsun kendim olmama izin vermeni seviyorum.

Kısacası...

Seni seviyorum. Kayıtsız şartsız. 

Birlikte olduğumuz zaman boyunca ne olursa olsun bana sevmenin gerçekten ne anlama geldiğini öğrettin. Sana saygı gösteriyorum ve sen de bana. Eğer dünya gerçek sevgi üzerine kurulu bir yer olsaydı duvarlar örmek zorunda kalmazdık. 

Bana hayatımın en mutlu günlerini yaşattığın için sana teşekkür ederim. 

-Miley Cyrus

ETİKETLER: MİLEY CYRUS , LİAM HEMSWORTH