09 Haziran 2016

Gigi Hadid ve Zayn Malik’in İlişkisi Ne Durumda?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Günlerdir Gigi Hadid ve Zayn Malik’in ayrıldığına dair çıkan haberlere canınız sıkılıyor olabilir. Haksız da sayılmazsınız. Çiftin Amerikan Vogue’un Mayıs sayısındaki romantik Napoli kaçamağını, Met Gala’nın gelmiş geçmiş en tutkulu kırmızı halı dakikalarına imza atttıklarını düşündükçe, bu iki aşığa ayrılığı yakıştırmak zor.

Gigi Hadid Zayn MalikFotoğraf: @gigihadid

Bir yanda Gigi’yi kıymet bilmemekle suçlayan Zayn Malik hayranları, diğer tarafta Gigi’nin yanına kimseyi yakıştıramayan Gigi tutkunları. Öncelikle, herkes bir durup rahatça nefes alabilir çünkü paniğe mahal yok. Her şeyden önce Gigi ve Zayn’ın ayrıldıklarına dair elimizde kesin bir belge yok. Bütün bu söylentilerin kaynağı çevrelerinden gelen değişken haberler.

Yakın çevresi ısrarla ufak bir krizin yaşandığını ama sorunun ayrılığa neden olmadan çözüldüğünü iddia ediyor. Bir başka bakış açısı ise komplo teorilerini aratmayacak nitelikte. Aslında Gigi ve Zayn yolları çoktan ayırmış. İkili birinci ağızdan bir açıklama yapmak için Taylor Swift ve Calvin Harris’in ayrılık ateşinin soğumasını bekliyormuş.

Gigi Hadid Zayn MalikFotoğraf: Mario Testino/Vogue

Dedikodulara değil gerçeklere kulak verelim. Geçtiğimiz günlerde bir dergiye röportaj veren Gigi Hadid, Zayn Malik’ten açık ve net bir şekilde sevgilisi olarak bahsetti. Hemen ardından Snapchat’te Malik’in şarkısını mırıldandığı bir video paylaştı. Paylaşımında 'Z' harfli kolyesi de dikkatlerden kaçmadı. Bu durumda kesin bir ayrılıktan söz etmek ne kadar gerçekçi olur? Gigi ve Zayn hayranları, içinizi ferah tutun. Görünen tabloda sular durgun ve her şey yolunda. 

 

ETİKETLER: GİGİ HADİD , ZAYN MALİK , TAYLOR SWİFT , CALVİN HARRİS