07 Ocak 2019

Gecenin En Sempatik Çifti: Timothée Chalamet ve Nicole Flender

YAZI: ZEYNEP GÜR

timothee chalamet

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Saatler önce gerçekleşen 76. Altın Küre Ödülleri'nin kırmızı halı seremonisi adeta çiftlerin akımına uğradı. Bir arada görmeye alışkın olmadığımız Irina Shayk ve Bradley Cooper ikilisinden, Keith Urban ve Nicole Kidman'a, taze nişanlılar Heidi Klum ve Tom Kaulitz'ten Emily Blunt ve John Krasinski'ye kadar Hollywood'un en gözde çiftleri kırmızı halıda romantizm rüzgarları estirdi. Fakat aralarında bir çift vardı ki, geride kalanları neredeyse gölgede bıraktı.
 
Bahsettiğimiz ikili, geçtiğimiz sene Call Me By Your Name performansıyla tüm övgüleri üzerine toplayan Timothée Chalamet ve annesi Nicole Flender'dan başkası değil. Uyum ve cool'luk oranı hat safhada olan anne-oğul ikilisinden Timothée Chalamet Louis Vuitton takım elbisesiyle, annesi Nicole Flender ise Off-White görünümüyle kırmızı halıda Virgil Abloh çıkarması gerçekleştirdi. Neredeyse her ödül törenine birlikte katılan stil sahibi çifte bundan sonra dikkat dikkat!
 
23 yaşındaki genç oyuncu, "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü Mahershala Ali'ye kaptırmış olabilir; fakat ufukta Oscar'lar var. Bakalım yeni nesil oyuncunun kırmızı halıdaki +1'i annesi mi olacak yoksa yeni sevgilisi Lily Rose Depp mi? Hep beraber göreceğiz!

ETİKETLER: GOLDENGLOBES19 , 76. ALTIN KÜRE ÖDÜLLERİ , GOLDEN GLOBES 2019