17 Ocak 2018

#BFF Alarmı: Karlie ve Kaia’nın Film Gecesi

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

18-01/16/kaiagerber-1516119678.jpg

Fotoğraf: @kaiagerber

Karlie Kloss ve Kaia Gerber, arkadaşlık statü'lerini bir üst level'a mı taşıdı? Karlie Kloss, yeni televizyon şovu Movie Night With Karlie Kloss’un ikinci bölümünde model arkadaşları Kaia Gerber ve Ruby Rose ile birlikte Finding Nemo’yu izledi.

Şovun yayınlamasına saatler kala Kaia, Karlie’ye desteğini Instagram üzerinden bu sevimli paylaşımla gösterdi. Biz de bu yakınlaşmasıyla #BFF radarımıza giren Kaia Gerber ve Karlie Kloss'un ilişkilerini mercek altına aldık.

Kaia tarafından bakarsak, 2017’deki hızlı çıkışıyla moda dünyasının gözdesine dönüşen süpermodel, yıldızı yüksek modellik kariyerinde her daim Karlie Kloss’u örnek aldığını sık sık belirtiyor. Bestie'si Taylor Swift ile araları bozuk olduğunu konuşulan Karlie ise 16 yaşındaki it-girl’e ablalık yapmaya bayılıyor. Son olarak Karlie’yi Instagram hesabında ''Big Sis'' diye paylaşan Kaia, başarılı modelle arkadaşlığının #bff’ten kız kardeşliğe yükseldiğini kanıtladı.

Karlie’yi rol modeli olarak gören Kaia ve Kaia’yı her zaman destekleyen Karlie, süpermodellerin arkadaşlıkları #BFF'ten öte adeta, adeta kız kardeş gibiler! 

#TayLena: Popüler BFF'ler Taylor ve Selena

ETİKETLER: KAİA GERBER , KARLİE KLOSS , BFF , ARKADAŞLIK