15 Mart 2017

Çocuklarını Düşünen Annelere Özel: ZUBİZU Kids Bazaar

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events iş birliğiyle, alanında uzman isimleri ve seçkin markaları ebeveynler ile buluşturacak “ZUBİZU Kids Bazaar”, 25 Nisan Salı günü Four Seasons Bosphorus Hotel’de söyleşiler eşliğinde, alışveriş şenliği havasında gerçekleşecek. Bu yıl ilki düzenlenen ve geleneksel olarak her yıl yapılması planlanan “ZUBİZU Kids Bazaar” etkinliğinde anne ve çocuk yaşamına dair aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

zubizu 

Etkinlikte anne ve babalar; bir yandan alışveriş yaparken, bir yandan da çocukları ile ilgili önemli konularda gerçekleştirilecek bilgilendirici konuşmaları takip edebilecekler. Çocuklar için sağlıklı beslenme, fiziksel ve ruhsal gelişim, eğitim, anne-baba-çocuk iletişimi gibi ebeveynlerin gündeminde olan farklı birçok konuda alanında uzman kişiler anne babalar ile buluşacak.

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events’in her yıl başarıyla düzenlediği Yılbaşı Alışveriş Günleri,  Sevgililer Günü, Anneler Günü Alışveriş Etkinlikleri gibi bir alışveriş şenliği havasında geçecek organizasyona seçkin markalar da stantlarıyla renk katacaklar. Ebeveynleri ağırlayacak olan etkinlikte çocukların okuma alışkanlıklarına katkı sağlayacak kitaplardan sağlıklı besinlere, giyimden oyuncağa, kırtasiyeden dekorasyona kadar tüm yaş grubu çocukların ihtiyacı olabilecek ürünler satışa sunulacak.

25 Nisan Salı günü, 10:00 – 20:00 saatleri arasında Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek “ZUBİZU Kids Bazaar”a  giriş ücretsizdir.

ETİKETLER: ZUBİZU